Код товару: 1073725
Виробник:
SENNHEISER
Закiнчився
103949 грн
Радіодіапазон
UHF
Виробник
sennheiser" class="ocf-attribute-link">SENNHEISER
Доставка
Безкоштовна доставка
Всі характеристики
Онлайн оплата Liqpay
Оплата на р/р ФОП
Спеціальні ціни для комплексних замовлень

Sennheiser SPECTERA SEK (1G4)


Характеристики:


  • Двонаправлений натільний пакет одночасно керує як цифровими IEM/IFB, так і мікрофонними/лінійними сигналами
  • Двонаправлене керування даними та аудіо в ідентичній радіочастотній несучій для всіх мобільних пристроїв
  • Доступні варіанти: UHF (470–608 МГц і 630–698 МГц) або 1G4 (1350–1400 МГц і 1435–1525 МГц)
  • Повний дистанційний контроль і моніторинг SEK bodypack: гучність IEM, підсилення мікрофона/лінії, стан радіочастот, стан батареї тощо
  • Потужний підсилювач для навушників із узгодженням імпедансу
  • Безперервне керування перешкодами
  • Нескінченний кодер і кнопка
  • 3-контактний мікрофонний/лінійний вхід і роз'єм IEM/IFB 3,5 мм для навушників
  • Світлодіодний індикатор, світлодіодний індикатор стану та постійний дисплей E-Ink для «завжди ввімкненої» інформації — ім’я видно на екрані, навіть якщо батареї вийнято
  • До 7 годин роботи в залежності від вибраного режиму аудіозв'язку та налаштувань з літій-іонним акумулятором BA 70 (продається окремо)
  • Зашифроване радіочастотне з’єднання між базовою станцією та переносним носієм
  • Безпечна передача конфіденційного вмісту за допомогою шифрування AES 256
  • Також доступні різноманітні варіанти заряджання: L 70 USB, модуль LM 6070 для зарядної станції L 6000 із повною стійкою та зарядні контакти для заряджання в пристрої за допомогою CHG 70N-C
  • Сумісність із широким спектром петличних і гарнітурних мікрофонів Sennheiser із 3-контактним роз’ємом для фіксації та внутрішньовушних моніторів із роз’ємом 3,5 мм.
  • Міцний металевий корпус

Кожен двонаправлений корпус Spectera SEK керує як IEM/IFB, так і мікрофонним/лінійним потоком одночасно.


Крім того, вони дозволяють повністю дистанційно керувати та контролювати через ідентичне радіочастотне з’єднання гучність IEM, рівень звуку та налаштування, стан радіочастот, стан батареї тощо за допомогою програмного забезпечення LinkDesk. Варіанти включають UHF (470–608 МГц і 630–698 МГц) або 1G4 (1350–1400 МГц і 1435–1525 МГц).


Комплекти Spectera SEK оснащені високопотужним підсилювачем для навушників із відповідним імпедансом і пропонують до семи годин роботи залежно від вибраного режиму Audio Link і налаштувань за допомогою акумуляторної літій-іонної батареї BA 70.

Радіомікрофони

Радіодіапазон
UHF

Характеристики

Виробник
sennheiser" class="ocf-attribute-link">SENNHEISER

Характеристики

Доставка
Безкоштовна доставка
Відгуків: 0

Відгуків про цей товар ще не було.

Подібні товари. Бренди
SENNHEISER YoloLiv Electro-voice Tasso Yamaha AVMATRIX AKG Friedman INTBOARD